RELAX HTGL27/OR NÁHRADNÍ ČOČKA K LYŽAŘSKÝM BRÝLÍM NORDIC HTG27 ORANŽOVÁ

Kód: 55369
Neohodnoceno
Značka: RELAX
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRADNÍ ČOČKA K LYŽAŘSKÝM BRÝLÍM NORDIC HTG27 ORANŽOVÁ

100% UV 
Barva skel:  oranžová (WHITE SENSOR)
Kategorie - 2
ochranný faktor UV 400
pánské / dámské
  
SOFT VISION
Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je nejčastěji využívaný optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.
 
DURAMAX
Spolehlivě bezpečné: Materiál použitý při výrobě zorníků je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého speciálně pro ochranu před hrubým poškozením. Je lehčího až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům a maximálně bezpečný. Bezpečnost garantuje testování v akreditované laboratoři.
 
  
Náhradní čočka součástí balení
Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám.
 
ICE VISION
Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžařské a Snowboardové brýle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: